Harstad Historielag - styret
Meny

Leder: Andreas Bergland



Nestleder: Torill Bille



Sekretær: Frode Bygdnes



Kasserer:
Tore Einar Johansen



Styret 2017

VERV: NAVN: e-post:
Leiar Andreas Bergland an-bergl@online.no
Nestleder Torill Bille jbill@online.no
Kasserer Tore Einar Johansen tore.einar.johansen@stmu.no
Sekretær Frode Bygdnes bygdnes@online.no
Styrerepresentant Randi Kleppe rnan@online.no
Vararepresentant Elsa Floer els-floe@online.no
  Rigmor Fuhr rigmor@fuhr.no
  Marianne Veland veland.marianne@gmail.com
     
     



Styret 2016

VERV: NAVN: e-post:
Leiar Asbjørg Raanes asbjorg.raanes@c2i.net
Nestleder Randi Kleppe rnan@online.no
Kasserer Tore Einar Johansen tore.einar.johansen@stmu.no
Sekretær Frode Bygdnes bygdnes@online.no
Styrerepresentant Rigmor Fuhr rigmor@fuhr.no
Vararepresentant Elsa Floer els-floe@online.no
  Torill Bille jbill@online.no
  Rolf Varmedal jakvarme@online.no
     
     



Styret 2015

VERV: NAVN: e-post:
Leiar Asbjørg Raanes asbjorg.raanes@c2i.net
Nestleder Frode Bygdnes bygdnes@online.no
Kasserer Gunnar Ag gunnaag@online.no
Sekretær Rigmor Fuhr rigmor@fuhr.no
Styrerepresentant Tore Einar Johansen tore@stmu.no
Vararepresentant Sigurd Stenersen sist38@online.no
  Randi Kleppe rnan@online.no
  Tor Henrik Vollen thevo@online.no
     
     


Styret 2014

VERV: NAVN: e-post:
Leiar Asbjørg Raanes asbjorg.raanes@gmail.com
Nestleder Frode Bygdnes bygdnes@online.no
Kasserer Gunnar Ag gunnaag@online.no
Sekretær Torny Nikolaisen tornnik@online.no
Styrerepresentant Rigmor Fuhr rigmor@fuhr.no
Tore Einar Johansen tore@stmu.no
Vararepresentant Vidkunn Eidnes v.eidnes@frisurf.no
  Karin Jusnes karin.jusnes@gmail.com
  Sigurd Stenersen sist38@online.no
     



Til Troms Historielag sin nettside